jste na straně:   o nás / ubytování

Ubytování

 

Rekonstrukcí všech pokojů, koupelen, wc, kuchyní a následnou nástavbou provozní budovy byla zřízena ubytovací kapacita pro 80 lidí. Ubytování je zajištěno ve dvou a tří lůžkových pokojích, které mají k dispozici kompletní sociální zařízení a možnost ubytovaných přípravy jídel v kuchyňce, která se nachází v každém patře ubytovny. Pokoje jsou vybaveny TV příjmači a lednicemi. Nonstop připojení k WiFi v celé ubytovně.

Ubytování lze také zajistit ve jedné kompletně vybaveném apartmánu s vlastním sociálním zařízením. Parkování osobních i nákladních vozidel je zajištěno v areálu společnosti, který je nepřetržitě střežen.

Ubytovna se nachází v jižní části Brna na velmi frekvetované a atraktivní ulici Vídeňská, která je blízko od dálnice D1, D2 a dálnice směrem do Vídně. Nejlbližší zastávka Moravanská, která sem jezdí spojem č.2 přímo z centra města se nachází 300 metrů od ubytovny. Poblíž ubytovny se nachází velké obchodní centrum FUTURUM a obchodní centrum Olympia.

V celé ubytovně je neustále udržovaná čistota a klid. Celý areál je neustále hlídaný pro vaši bezpečnost. Ubytování v Interdoosu je především vhodná pro lidi, co hledají čistotu a klid. 

 

Fotogalerie: